background

Корпоративна відповідальність

Ми розуміємо, що харчова промисловість є надзвичайно важливим аспектом життєдіяльності як для кожної людини окремо, так і для держави в цілому, тому усвідомлюємо свою відповідальність перед споживачами, співробітниками та громадою, на території якої розташоване підприємство. ТОВ «Агрокомплекс Фенікс» робить все можливе для того щоб робочі місця наших працівників були безпечними, а птиця вирощувалась в сприятливих умовах. Ми дбаємо про наших птахів і забезпечуємо збалансоване харчування для них.  Компанія дотримується високих стандартів утримання перепелів та здійснює постійний контроль за середовищем, в якому птиця вирощується.

 

Ми дбаємо про кінцевого споживача, тому наша продукція високоякісна. Продукція ТОВ «Агрокомплекс Фенікс» натуральна, адже наші перепели харчуються лише натуральними кормами. Наша продукція не містить жодних хімічних добавок, антибіотиків, харчових барвників та ароматизаторів.

Ми вносимо вклад  в економіку країни.  Ми купуємо корми, рецепти яких ми розробили самостійно, у національного виробника. Ми наймаємо місцевих жителів та забезпечуємо робочі місця.

 

Дякуємо за ваш інтерес та співробітництво!