background

Наша ферма

гшшшшшшшшшшшшшш

Детальніше...

Чому перепелині яйця корисні?

 

  

Перепелині яйця – це джерело вітамінів А, В1, В2, В6, В12, D, заліза, цинку, міді, фосфору та інших важливих мікро-речовин і амінокислот. Вже давно доведено, що перепелині яйця є не тільки одним з найбільш корисних продуктів, але і натуральним медичним засобом, за допомогою якого виліковуються численні захворювання.

1. Перепелині яйця виводять з крові токсини і важкі метали, сприяють збільшенню гемоглобіну в крові, значно зміцнюють імунітет.

Детальніше...

Корпоративна відповідальність

Ми розуміємо, що харчова промисловість є надзвичайно важливим аспектом життєдіяльності як для кожної людини окремо, так і для держави в цілому, тому усвідомлюємо свою відповідальність перед споживачами, співробітниками та громадою, на території якої розташоване підприємство. ТОВ «Агрокомплекс Фенікс» робить все можливе для того щоб робочі місця наших працівників були безпечними, а птиця вирощувалась в сприятливих умовах. Ми дбаємо про наших птахів і забезпечуємо збалансоване харчування для них.  Компанія дотримується високих стандартів утримання перепелів та здійснює постійний контроль за середовищем, в якому птиця вирощується.

Детальніше...