background

   ТОВ «Агрокомплекс Фенікс» – одне із передових підприємств в Україні по розведенню та вирощуванню перепелів. Наша компанія була заснована у 2002 році під назвою ТзОВ «Агросоюз Фенікс» та в 2009 році перейменована на ТзОВ «Агрокомплекс Фенікс».  Кілька років досвіду та клопіткої праці по вирощуванню та розведенню перепелів дали змогу в 2010 році побудувати комплекс перепелиної ферми європейського зразка. 

   Завдяки високому професійному та технологічному рівню, дотриманню високих стандартів утримання перепілок, і постійному контролю за середовищем, в якому вони вирощуються, наша компанія завоювала український ринок в галузі перепільництва та здобула довіру тисячі споживачів. Ми розробили спеціальну систему, засновану на європейському обладнанні для перепелів, враховуючи всі особливості утримання цієї птиці. Зокрема, для того, щоб забезпечити природні умови для розвитку перепелів, ми вибрали місце зі свіжим повітрям та чистою водою. Швидкий ріст перепелів і висока несучість можливі лише за умови забезпечення птиці кормами, що містять усі необхідні поживні речовини: білки, вуглеводи, жири, мікроелементи, вітаміни, тому наша компанія використовує лише натуральні, екологічно чисті продукти, для годування перепілок. 

   Корм високої якості та забезпечення особливого догляду за птахами дають можливість виробництва яєць, які вміщують в собі велику кількість необхідних вітамінів для людського організму. Фабрика оснащена сучасним обладнанням,  за допомогою якого ми постійно контролюємо якість наших товарів -  яєць та м'яса. Зберігання здійснюється в спеціальних приміщеннях, в яких підтримується необхідна температура, що виключає проникнення неякісних товарів до кінцевого споживача.

   ТзОВ «Агрокомплекс Фенікс» пропонує делікатесні продукти високої якості і за ціною, доступною для клієнтів роздрібних та гуртових. Ми поставляємо м'ясо перепілок, як свіже так і в вакуумній упаковці, в залежності від побажань замовника. Вага птиці 180-200 грам, породи Фараон. Яйця запаковані в блістерних упаковках по 20 штук. Доставка продукції здійснюється регулярно (за наш рахунок) 1-2 рази на тиждень, залежно від замовлення.

   Продукти ТзОВ «Агрокомплекс Фенікс» натуральні, не містять хімічних добавок, антибіотиків, барвників та ароматизаторів. Компанія має всі необхідні документи (паспорта якості для перепелиних яєць та перепелиного м’яса, ветеринарні свідоцтва тощо), які підтверджують відповідність продуктів харчування всім нормам, передбаченим чинним законодавством України. Ми прагнемо забезпечити високу якість продукції для наших клієнтів, для яких важливі екологічність і натуральність продуктів харчування, які вони купують для себе і своїх дітей. Наша компанія дбає про здоров’я споживача та свою репутацію. 

Купуйте тільки найкраще від надійного виробника ТзОВ «Агрокомплекс Фенікс».

   Відповіді на всі питання, в тому числі щодо співробітництва, Ви можете отримати зателефонувавши нам або надсилайте питання та пропозиції на нашу електронну скриньку.