background
image1 image2 image3

Ми пропонуємо

Яйця перепелині

М’ясо перепілки охолоджене у вакуумній упаковці

 


Купуйте тільки найкраще від надійного виробника ТзОВ «Агрокомплекс Фенікс»

   Завдяки високому професійному та технологічному рівню, дотриманню високих стандартів утримання перепілок, і постійному контролю за середовищем, в якому вони вирощуються, наша компанія завоювала український ринок в галузі перепільництва та здобула довіру тисячі споживачів. Ми розробили спеціальну систему, засновану на європейському обладнанні для перепелів, враховуючи всі особливості утримання цієї птиці.

   ТзОВ «Агрокомплекс Фенікс» пропонує делікатесні продукти високої якості і за ціною, доступною для клієнтів роздрібних та гуртових. Ми поставляємо м'ясо перепілок, як свіже так і в вакуумній упаковці, в залежності від побажань замовника. Вага птиці 180-200 грам, породи Фараон. Яйця запаковані в блістерних упаковках по 20 штук. Доставка продукції здійснюється регулярно (за наш рахунок) 1-2 рази на тиждень, залежно від замовлення.

   Продукти ТзОВ «Агрокомплекс Фенікс» натуральні, не містять хімічних добавок, антибіотиків, барвників та ароматизаторів. Компанія має всі необхідні документи (паспорта якості для перепелиних яєць та перепелиного м’яса, ветеринарні свідоцтва тощо), які підтверджують відповідність продуктів харчування всім нормам, передбаченим чинним законодавством України.

   Ми прагнемо забезпечити високу якість продукції для наших клієнтів, для яких важливі екологічність і натуральність продуктів харчування, які вони купують для себе і своїх дітей. Наша компанія дбає про здоров’я споживача та свою репутацію.

   Відповіді на всі питання, в тому числі щодо співробітництва, Ви можете отримати зателефонувавши нам або надсилайте питання та пропозиції на нашу електронну скриньку.